Trvalá na riasy + 3D/4D riasy :

Umelé mihalnice sú medzi ženami rôznych vekových kategórií doslova hitom. Veď ktorá z nás v kútiku duše netúži po dlhých, hustých riasach a zvodnom pohľade k tomu?
Ak chcete aj Vy vyskúšať momentálne najvyhľadávanejšiu metódu predlžovania mihalníc, nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť! 4D mihalnice majú dlhšiu životnosť a sú vylepšenou verziou klasických 3D mihalníc, ktoré zas pôsobia prirodzenejšie, keďze sa lepia jedna umelá mihalnica na jenu prírodnú mihalnicu, 4D riasy sú viac nadľahčené, teda ich nosenie je veľmi prirodzene a komfortné, tu sa lepí na jednu prirodzenú mihalnicu viac mihalníc, ktoré sú tenšie ako 3D riasy.
Mihalnice sú pružnejšie, preto sa menej poškodzujú a lámu. Ich povrch je zdrsnený, v dôsledku čoho lepidlo drží stabilnejšie a zvyšuje sa tak ich životnosť.
STAROSTLIVOSŤ o 3D / 4D riasy :
- ak chcete používať na 3D riasy špirálu, je nutné používať iba špirálu,
ktorá je na to určená. Dá sa zakúpiť v našom salóne. Nesmie sa používať obyčajná ani vodeodolná špirála.
Nanášajte ju od polovice po končeky, nie od korienkov - špirálu odlíčite jemne prstami alebo dvoma vatovými tyčinkami namočenými vo vode, krúživými pohybmi smerom nahor, nesmie sa používať odličovač
- odličovať očné tiene môžete len jemne tyčinkami namočenými v silikónovom odličovači, nesmie sa odličovať cez mihalnice, odličovač môžte zakúpiť v našom salóne
- vyhýbajte sa parným kúpeľom a saunám
- 24 hodín po nalepení nesmú prísť do styku s vodou
- nepretierajte si oči, nepoužívajte klieštiky na mihalnice
- nepúšťajte na Riasy prúd vody
- neťahajte za riasy - môžete vytrhnúť vlastné mihalnice!
- nepoužívajte trvalú na riasy ani farbu na riasy
- mihalnice je vhodné doplniť po troch týždňoch

Foto: